Webnovel

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Sürüm 2.7.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Cloudary
Webnovel geniş bir kitap ağı sunan kaliteli, bir e kitap uygulamasıdır.

En sevdiğiniz kitapları mobil cihazınızdan sorunsuz bir şekilde okumak isterseniz Webnovel dünyasını keşfedebilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsanız Webnovel mobil uygulaması içerisinde birbirinden farklı hikayeler doğrultusunda kendinizi eğlendirebilirsiniz. Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir şekilde kullanmak isterseniz Webnovel mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

En sevdiğiniz hikayeleri uygulama içerisine kaydedin ve en son bölümlerde otomatik güncellemeler alarak hikayenin devamından anında haberdar olun. Uygulama sizlere hem mobil cihazınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyor hem de kitap okuma alışkanlığınızı geliştirmenizi sağlıyor. Mobil cihazların gelişmesi üzerine kitapları da artık sorunsuz bir şekilde cep telefonunuzdan okuyabilir bir hale geldi. 

Favori yazarlarınıza bağlanma imkanı uygulama içerisinden halledebilirsiniz. Bu harika hikayeleri hazırlayan insanlarla tanışın ve bu dünyaları keşfetmek için kendinize bir fırsat verebilirsiniz. Webnovel uygulaması ile sizde akıllı cep telefonunuzdan kitap okuma keyfini yaşayabilir, hikayelerinizi kaydederek daha sonra tekrar okuma işlemine devam edebilirsiniz. Macera dolu hikayeler ile kendinizi eğlendirmek isterseniz Webnovel dünyasına ücretsiz olarak giriş yapın.

Webnovel indir